Trzydziestka Aresa!

30 lat pracy już za nami.

Z tej okazji chcielibyśmy przede wszystkim podziękować Wam – naszym Klientom, którzy są z nami już tyle lat. Dlatego zapraszamy na naszego fanpage’a, na którym w najbliższym czasie czekać będzie na Was dużo atrakcji!

Bonusem niech będzie przygotowana przez nas mała galeria zdjęć, która najlepiej pokaże jak zmienialiśmy się dla Was przez 30 lat naszej pracy.

5 komentarzy do “Trzydziestka Aresa!”

 1. Brawooo ????? serdeczne gratulacje za tyle lat na rynku, zdjęcia extra-nawet się załapałam ??Miałam przyjemność kilka lat popracować z panią Ewą ( która naprawdę nic się nie zmienia?) wspominamy te czasy bardzo fajnie do tej pory, nowe maszyny, fajne gadżety, projekty nad którymi pracowałyśmy, śmiechy przy kawie ? życzę pani Ewie i dziewczynom z firmy samych sukcesów i kolejnych wspaniałych lat ???

  Odpowiedz
  • bardzo dziękuję Agnieszko, jest mi niezmiernie miło, że i dla Ciebie był to dobry czas i dobrze wspominasz czas pracy w firmie ARES. Dziękuję za współpracę.??

   Odpowiedz
 2. Wielkie gratulacje dla Ciebie, Ewo i dla wszystkich Twoich współpracowników, że już tyle lat robicie w Choszcznie robotę na bardzo wysokim poziomie. Co więcej, pomimo trudności, pięknie się dalej rozwijacie. Wszystkiego dobrego dla Was wszystkich i kolejnych lat stałego, stabilnego rozwoju firmy !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz